×

Повідомлення

PLG_SUMDU_FIELDS_GALLERY_IMAGE_ERROR
Дата публікації:
08 червня 2021
Кількість переглядів:
4425
Поділитися:

У дитячому оздоровчому таборі «Універ» Сумського державного університету наразі йде активна підготовка до відкриття дитячого оздоровчого сезону: тривають ремонтні роботи, проводиться благоустрій території, комплектується штат педагогічного колективу.

«Цього року зробили два навіси, вкрили їх металочерепицею для того, щоб дітки в затишному місці відпочивали й проводили свої загонові роботи. Відремонтовані житлові приміщення, провели благоустрій території, підсадили квітів, кущів. Відкрили новий корпус на 25 осіб. Обладнали новими меблями житлові кімнати», - розповів директор оздоровчого центру «Універ» Сергій Ніколенко.

Цього літа в таборі плануються три зміни.

«Дві зміни будуть оздоровчі по 21 дню і одна зміна тематично-відпочинкова – 14 днів. Усього плануємо оздоровити понад 500 дітей», - повідомила директорка дитячого оздоровчого табору «Універ» Яна Кривич.

Серед дітей, які будуть відпочивати у таборі, зокрема, діти та внуки співробітників університету. Частину вартості путівки для них компенсуватиме профспілка закладу. Також цього літа в таборі планується оздоровити 250 діток пільгових категорій, у тому числі, з сімей учасників АТО/ООС.

Яна Кривич наголосила, що організація діяльності та оздоровчі заходи у таборі будуть проводитись відповідно до постанов та рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих оздоровчих закладах в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19.

Варто зазначити, що Сумський державний університет – соціально-орієнтований заклад вищої освіти, тому послугами дитячого оздоровчого табору «Універ» щорічно користуються діти мешканців міста Суми та Сумської області. «Універ» виконує і профорієнтаційні функції, під час перебування в оздоровчому таборі для школярів організовуються ознайомчі екскурсії до університету, проводяться цікаві заходи і квести кафедрами університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]