Дата публікації:
21 вересня 2021
Кількість переглядів:
4113
Поділитися:

Щорічно рейтингова агенція U-Multirank здійснює оцінювання закладів вищої освіти за критеріями відповідності високим стандартам організації навчального процесу, здійснення наукових досліджень та поширення їх результатів, інтернаціоналізації освіти та внеску у розвиток регіону.

U-Multirank визначає 25 найбільш успішних університетів світу за десятьма напрямками, такі університети отримують відзнаку «U-Multirank Top 25 Performers».

Цьогоріч Сумський державний університет увійшов до переліку найкращих університетів за використання інноваційних підходів при викладанні дисциплін медичного профілю, зокрема, застосування кейс-стаді, практико-орієнтоване навчання на клінічних базах тощо. Загалом відзнаку «U-Multirank Top 25 Performers» за різними напрямами отримали 6 закладів вищої освіти України.

У 2021 році кожний з університетів світу оцінено за 30 показниками їх діяльності. СумДУ за більшістю показників має результати, що відповідають середньосвітовому рівню та вище: 12 оцінок «A», 2 оцінки «B» (вище середнього) та 4 оцінки  «C». З результатами рейтингу закладів вищої освіти України можна ознайомитись за посиланням.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]