Дата публікації:
06 червня 2022
Кількість переглядів:
1632
Поділитися:

У третій декаді травня група сприяння академічній добочесності Сумського державного університету спільно із закладами вищої освіти України організувала цикл онлайн-заходів, присвячених розгляду національного та європейського досвіду у забезпеченні академічної доброчесності.

«Тиждень європейських цінностей академічної доброчесності» є першим з циклу просвітницьких заходів, який було організовано в рамках проєкту ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH-101048055 «AICE - With Academic integrity to EU values: step by step to common Europe», що співфінансується Виконавчим агентством ЄС з освіти, аудіовізуальних засобів та культури в рамках напряму «Жан Моне» програми Erasmus+.

23 травня команда AICE виступила перед освітянами і науковцями України з тематичною доповіддю і«Академічна доброчесність у закладах освіти: досвід України та Європейського союзу».

24 травня відбулась презентація проєкту AICE у формі семінару – «Виклики перед вищою освітою в розбудові систем забезпечення академічної  доброчесності».

25 травня в рамках AICE було проведено круглий стіл «Інституційна культура академічної доброчесності: національний досвід та кращі практики Європейського союзу».

До жвавого обговорення актуальних тем долучились близько 300 учасників  з більше ніж 40 організацій – закладів вищої освіти, наукових установ, обласних департаментів освіти і науки, компаній-розробників програмного забезпечення перевірки унікальності текстів.

До відома. Проєкт AICE присвячений впровадженню кращого досвіду країн ЄС у забезпеченні академічної доброчесності в освітній діяльності закладів освіти, визначення ролі здобувачів освіти, викладачів та менеджменту університету у формуванні доброчесного освітнього середовища.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]