Дата публікації:
12 липня 2022
Кількість переглядів:
2493
Поділитися:

12 липня на YouTube-каналі «Педан може» вийшов новий випуск освітнього тревел-проєкту про українські заклади вищої освіти. Героєм цього випуску став Сумський державний університет.

Перебуваючи в СумДУ Олександр ПЕДАН і його донька Лера пограли в волейбол на піску з підігрівом у Центру пляжного волейболу, замовили піцу, яку випікають в університеті й доставляють між корпусами, побачили студентські гуртожитки, побували у лабораторії віртуальної та доповненої реальності «Ulab», а також відвідали пару з робототехніки.

Під час спілкування із ректором СумДУ Василем КАРПУШЕЮ Олександр ПЕДАН поцікавився, як університетові вдається зберігати високі позиції в престижних міжнародних рейтингах та збагачувати матеріально-технічну базу. Відкриттям для ведучого стало те, що СумДУ вибудовує свою діяльність як університет підприємницького типу – майже кожний структурний підрозділ має свій субрахунок та надає додаткові платні послуги, в тому числі – співпрацює з іноземними партнерами.

«Багато наших випускників працюють за кордоном – у відомих світових компаніях, університетах тощо. Але свою освіту вони отримали саме тут – у Сумському державному університеті», – зазначив ректор СумДУ Василь КАРПУША. 

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]