Дата публікації:
12 липня 2022
Кількість переглядів:
2806
Поділитися:

12 липня на YouTube-каналі «Педан може» вийшов новий випуск освітнього тревел-проєкту про українські заклади вищої освіти. Героєм цього випуску став Сумський державний університет.

Перебуваючи в СумДУ Олександр ПЕДАН і його донька Лера пограли в волейбол на піску з підігрівом у Центру пляжного волейболу, замовили піцу, яку випікають в університеті й доставляють між корпусами, побачили студентські гуртожитки, побували у лабораторії віртуальної та доповненої реальності «Ulab», а також відвідали пару з робототехніки.

Під час спілкування із ректором СумДУ Василем КАРПУШЕЮ Олександр ПЕДАН поцікавився, як університетові вдається зберігати високі позиції в престижних міжнародних рейтингах та збагачувати матеріально-технічну базу. Відкриттям для ведучого стало те, що СумДУ вибудовує свою діяльність як університет підприємницького типу – майже кожний структурний підрозділ має свій субрахунок та надає додаткові платні послуги, в тому числі – співпрацює з іноземними партнерами.

«Багато наших випускників працюють за кордоном – у відомих світових компаніях, університетах тощо. Але свою освіту вони отримали саме тут – у Сумському державному університеті», – зазначив ректор СумДУ Василь КАРПУША. 

 

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]