Дата публікації:
05 серпня 2022
Кількість переглядів:
4218
Поділитися:

Згідно з оновленими даними Ranking Web of Universities (Webometrics) Сумський державний університет значно покращив свої позиції у світовому рейтингу, вперше за свою історію потрапивши до топ-1500 з понад 31 тисячі університетів світу.

При цьому СумДУ, в порівнянні з минулою версією рейтингу, перемістився з третьої на другу позицію серед ЗВО України, поступившись лише КНУ імені Тараса Шевченка.

Найбільш високо СумДУ оцінено за показником «Відкритість» (“Transparancy”), який базується на сумі цитувань найкращих дослідників університету за даними Google Scholar. У порівнянні з попередньою версією рейтингу, університет значно покращив свою позицію за показником «Вплив» (“Impact”), який визначається кількістю зовнішніх посилань на матеріали університету, розміщені у веб-просторі. Також СумДУ покращив свою позицію за показником «Майстерність» (“Excellence”), який визначається кількістю публікацій серед ТОП-10% найбільш цитованих у кожній із усіх галузей знань за базою даних Scimago.

Загалом рейтинг Webometrics оновлюється кожні півроку, в останній версії проранжовано 312 закладів вищої освіти України.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]