×

Повідомлення

PLG_SUMDU_FIELDS_GALLERY_IMAGE_ERROR
Дата публікації:
20 вересня 2022
Кількість переглядів:
274
Поділитися:

З цієї нагоди 20 вересня в Сумському державному університеті відбулась онлайн-конференція «Студентський спорт як засіб сталого розвитку суспільства». Організаторами виступили СумДУ та Сумський відокремлений підрозділ Спортивної студентської спілки України.

Про розвиток студентського спорту в СумДУ, спортивні об’єкти, заходи, в яких беруть участь спортсмени нашого університету, а також навчальні можливості, пов’язані зі спортом, учасникам конференції розповів проректор Олександр БРІЖАТИЙ.

Він підкреслив, що на базі університету працюють понад 40 спортивних об’єктів, студенти СумДУ є постійними учасниками всеукраїнських та міжнародних турнірів, чемпіонатів, Олімпійських ігор.

Розвиток спортивного руху в Україні став темою доповіді доцента кафедри фізичного виховання і спорту Наталії ДОЛГОВОЇ. Доповідь на тему «Вплив студентського спорту на сталий розвиток суспільства» зробив завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Володимир СЕРГІЄНКО.

Довідково: Міжнародний день студентського спорту відзначається щороку 20 вересня. Свято започатковане Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативи Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]