Дата публікації:
17 листопада 2022
Кількість переглядів:
523
Поділитися:

Провідна світова платформа для віртуальних лабораторій та інтерактивної науки Labster надала свою наукову навчальну платформу всім університетам, коледжам, а також школам та іншим навчальним закладам України.

Сумський державний університет став першим українським закладом, який почав використовувати інтерактивні курси на платформі Labster.

Загалом підтримка Labster дозволить понад 4,5 мільйонам студентів в Україні долучитися до захоплюючих інтерактивних наукових онлайн-програм та використовувати віртуальні симуляції Labster протягом цілого року. Викладачі можуть легко обрати з понад 300 симуляцій віртуальних лабораторій, доступних на платформі Labster, й інтегрувати їх у свої існуючі навчальні курси, щоб забезпечити ефективне навчання.

«Для нас велика честь надавати повну підтримку українським викладачам і студентам, які продовжують навчання, незважаючи на складні обставини, в яких вони живуть. Надання доступу до нашої високоякісної платформи інтерактивного наукового навчання в Україні узгоджується з баченням Labster щодо розширення можливостей наступного покоління вчених змінювати світ», – зазначив співзасновник і генеральний директор Labster Майкл Бодекер Дженсен.

Детальніше – за посиланням: https://www.labster.com/ukraine-signup-press-announcement/

 

 

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]