Дата публікації:
16 грудня 2022
Кількість переглядів:
1760
Аудіоверсія:
Поділитися:

Журі конкурсу-огляду художньої самодіяльності серед першокурсників «Золотий інтеграл» визначило переможця. Ним став факультет електроніки та інформаційних технологій.

Вибір дався суддівській комісії непросто, адже всі учасники цьогорічного конкурсу-огляду продемонстрували високий рівень таланту, підготовки й жаги до перемоги. Тож, окрім переможця самого конкурсу, визначилися й  переможці в 20-ти різних номінаціях.

Першокурсники факультету технічних систем і енергоефективних технологій були визнані кращими у номінаціях «Естрадний танок» та «Хореографія. Народний танок. Соло».

Навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту отримав перемоги в номінаціях: «Сучасний танок. Ансамбль», «Вокал. Естрадна пісня. Ансамбль».

Навчально-науковий інститут права, який виступав у другий конкурсний день із темою «Не інтеграл», здобув першість в номінаціях: «Хореографія. Ансамбль», «Вокал. Малі форми». «Художнє читання. Монолог» та «Пантоміма».

Іще один конкурсант другого дня – факультет іноземної філології та соціальних комунікацій – представив на розсуд глядачів «Чортячі байки» та зібрав перемоги в номінаціях: «Хореографія. Сучасна стилізація». «Вокал. Академічний спів. Соло», «Художнє читання. Авторське», «Сценічна постановка», «Конферанс», «СТЕМ» та «Режисура».

А також переможець цьогорічного «Інтегралу», факультет електроніки та інформаційних технологій, був високо оцінений журі в номінаціях «Сучасний танок. Малі форми», «Вокально-інструментальний ансамбль», «Вокал. Авторська пісня». «Гра на музичному інструменті. Ансамбль», «Фінальний номер».

Сумський державний університет вітає переможців та всіх учасників «Золотого інтегралу – 2022»! Успіхів вам та натхнення!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]