Дата публікації:
13 січня 2023
Кількість переглядів:
224
Поділитися:

12 січня у гуртожитку студентського містечка Сумського державного університету відбулася зустріч представників адміністративно-господарчих служб зі студентським активом на тему: «Енергозбереження. Раціональне використання електроенергії. Споживаємо енергію розумно».

Зважаючи на складну ситуацію в енергосистемі України, що спричинили ворожі ракетні атаки на критичну інфраструктуру країни, особливе значення наразі має свідоме споживання електроенергії. Тож, у ході зустрічі йшлося про основні правила ощадливого використання електроенергії. При цьому, зазначалось, що енергозбереження передбачає не відмову від благ цивілізації чи обмеження власних потреб, а раціональне використання енергоресурсів, отримання більшого обсягу корисної роботи електроприладів за рахунок тієї ж кількості електроенергії. Адже розумне і дбайливе користування електроенергією дозволяє без додаткових витрат отримувати у 2-3 рази більше користі від власних електроприладів, знизити невиправдані витрати, та, водночас, зменшити оплату за спожиту електроенергію.

Студентам надали рекомендації щодо користування електричними побутовими приладами в житлових кімнатах і на кухнях, нагадали правила протипожежної безпеки, розповіли про сучасні технології енергоефективності, що дозволять уникнути перевантаження електромереж. Також студентів було ознайомлено з проєктом уряду, що стартує з 16 січня цього року, про безкоштовний обмін електричних ламп розжарювання на енергоощадливі  LED-лампи.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]