29 серпня 2023
354

З 24 до 27 серпня в Брезно-Орсблі (Словаччина) пройшов літній чемпіонат світу з біатлону серед юніорів та дорослих. Тріумфально виступила збірна України, яка здобула 11 медалей різного гатунку (2 золоті, 4 срібні та 5 бронзових).

Це найбільша кількість медалей серед усіх країн-учасниць та друге місце в неофіційному командному заліку (першою лише за рахунок більшого числа перемог стала Болгарія).

До успіху українців долучилися і представники Сумського державного університету. Студенти спеціальності «Фізична культура і спорт» навчально-наукового медичного інституту здобули три медалі змагань.

Богдан БОРКОВСЬКИЙ став чемпіоном світу з літнього біатлону серед юніорів у спринтерській гонці, а також виборов бронзову медаль в гонці переслідування. Сергій СУПРУН – срібний призер змагань в суперспринті також серед юніорів. Крім того, ще одну бронзу для України в суперспринті серед дорослих здобув випускник університету Артем ТИЩЕНКО.

Щиро вітаємо спортсменів, тренерський штаб та всю біатлонну спільноту з чудовим виступом!