Дата публікації:
04 червня 2024
Кількість переглядів:
198
Поділитися:

3 червня Омбудсман України Дмитро ЛУБІНЕЦЬ разом з Головою фонду ЮНІСЕФ в Україні Муніром МАМЕДЗАДЕ здійснили робочу поїздку на Сумщину.

У межах візиту гості обговорили з представниками органів місцевої влади подальші кроки щодо забезпечення захисту дітей на прикордонних територіях та надання комплексної допомоги. Місцем, куди зможуть звертатися юні українці – жертви російських злочинів, має стати Центр захисту прав дітей, який заплановано відкрити у Сумах за підтримки дитячого фонду ООН.

Одна з локацій, що пропонуються для розміщення майбутнього Центру, розташована на базі СумДУ. Разом з ректором Василем КАРПУШЕЮ Омбудсман та Голова фонду ЮНІСЕФ в Україні оглянули приміщення, де можливо буде створено безпечне і комфортне середовище для маленьких українців, а кваліфіковані фахівці надаватимуть постраждалим дітям необхідну допомогу.

Як зазначив Дмитро ЛУБІНЕЦЬ, за минулий рік Офіс Омбудсмана отримав понад 3,5 тисячі повідомлень про різноманітні порушення прав дитини. За результатами їх опрацювання та здійснених моніторингових візитів, поновлено права понад 18 тисячі дітей.

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]