Дата публікації:
05 липня 2024
Кількість переглядів:
368
Поділитися:

3 липня розпочалась реєстрація для участі у вступних випробуваннях (творчих конкурсах та індивідуальних співбесідах) для вступників на бакалаврат.

Для вступу на бюджет чи контракт вона триватиме до 10 липня, а до 25 липня – лише на контракт.

Реєстрація відбувається через електронний кабінет вступника (https://vstup.edbo.gov.ua/ ) в модулі «Реєстрація на вступне випробування (співбесіда, творчий конкурс, фахове випробування)».

Заяви на вступні випробування дають можливість взяти участь у співбесідах (виключно з пільгами) та творчих конкурсах (для вступу на спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»), а після їхнього успішного проходження – з 19 липня подати заяви на вступ до закладів вищої освіти.

Важливо! Заяви на вступні випробування у вигляді творчого конкурсу чи співбесіди не є заявами на вступ. Це різні типи заяв. Тож якщо ви вступаєте за співбесідою або творчим конкурсом, вам треба подати обидва типи заяв в електронному кабінеті.

Щоб знайти код конкурсної пропозиції, скористайтеся пошуком конкурсних пропозицій. За заданими параметрами система відобразить вам всі наявні конкурсні пропозиції, в кожній з яких є код конкурсної пропозиції (третій рядок).

Розклад проведення вступних випробувань у Сумському державному університеті можна переглянути за посиланням:  https://vstup.sumdu.edu.ua/vstup-do-bakalavratury/rozklad-vstupnykh-vyprobuvan.html

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]