Дата публікації:
30 травня 2012
Кількість переглядів:
763
Поділитися:

Факультет економіки та менеджменту Сумського державного університету увійшов до десяти кращих серед 120 навчальних закладів України. Результати визначили зарейтингом університетських програм з економіки, запропонованого  Київською школою економіки.

Рейтинг порівнює якість освіти за певним напрямом – економіка та менеджмент, – та ґрунтується виключно на об’єктивних даних і позбавлений суб’єктивних експертних оцінок.

Рейтинг враховує результати участі студентів у таких змаганнях:

  • Олімпіади Київської Школи Економіки (KSE): Олімпіада з кількісних методів в економіці та Олімпіада з економіки і фінансів;

  • Конкурс Стипендіальної програми Zavtra.UA за напрямом “Економіка та підприємництво”;

  • Конкурс із вирішення бізнес-кейсів Case Champ.

У дослідженні використовуються доступні результати зазначених змагань за останні три  навчальні роки (2010-2012). Олімпіади KSE проходять двічі на рік. За період 2010-2012 років доступні результати п’яти Олімпіад. Результати конкурсу Zavtra.UA взяті за 2010-2012 роки та результати Case Champ доступні за 2011-2012 роки.

Бал університету за кожним із цих змагань обраховується як середній бал студентів цього університету, що брали участь у змаганнях. Рейтинг обчислюється як незважена сума нормованих балів за зазначеними трьома змаганнями.

Рейтинг склали на підставі результатів змагань більше двох тисяч учасників (один студент міг брати участь декілька разів) із 120 навчальних закладів. Остаточний результат обраховано для університетів, які представлені щонайменше десятьма студентами. Таких університетів нараховується 44.

Детальніше на сайті Київської школи економіки.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]