Дата публікації:
05 червня 2012
Кількість переглядів:
286
Поділитися:

У перший день літа в актовій залі СумДУ випускники-юристи зібралися для урочистого отримання дипломів про вищу освіту. У цьому році дипломи з відзнакою вручили 23 студентам.

Документ про вищу освіту отримали молодші спеціалісти, бакалаври та вперше (!) – спеціалісти юридичного факультету. Адже нещодавно випускова кафедра Адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки успішно пройшла акредитацію за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст». Також у цьому році вона отримала ліцензію на підготовку магістрів права та магістрів з інтелектуальної власності.

Декан юридичного факультету СумДУ Анатолій Куліш виступив із вітальними словами: «До мрії – випуску повноцінних юристів – ми йшли разом зі студентами, допомагаючи одне одному. Результат не змусив на себе чекати – сьогодні перед нами майбутня еліта юриспруденції».

Проректор з науково-педагогічної роботи та організації позанавчальної діяльності Олена Король висловила радість та задоволення: «Цьогорічний випуск – особливий. Адже сьогодні Сумський державний університет випускає у світ творити правову державу перших випускників із повною вищою юридичною освітою». Випускникам вона побажала удачі та невичерпної енергії аби й надалі прославляти рідну alma-mater. Кращим студентам Олена Король вручила почесні грамоти від ректорату.

Заступник декана юридичного факультету з виховної роботи та роботи в гуртожитках Катерина Янішевська нагородила когорту активістів, спортсменів дипломами та подячними листами.

Із поздоровленнями не забарилися й викладачі. Свої вітання вони  подарували у вигляді зворушливого відео. Випускники ж від щирого серця зачитали вірш-подяку усім викладачам та своїм батькам, які весь цей час були разом з ними, вчили справедливості, чесності та відданості своїй справі.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

               

   

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua