Дата публікації:
21 червня 2013
Кількість переглядів:
1209
Поділитися:

18 червня Медичний інститут Сумського державного університе ту вручив  дипломи майбутнім лікарям. Цьогорічний випуск став шістнадцятим і відзначився 14 червоними дипломами.

Ректор Сумського державного університету Анатолій Васильєв зазначив: «Завдяки високій якості освіти й  активній науковій діяльності Медінститут для навчання обирає молодь не лише з усієї області й України. Сумський державний університет став Альма-матер для студентів із 60 країн світу». Він подякував професорсько-викладацькому складу, який вчить майбутніх лікарів дбати про найцінніше у житті – здоров’я людини. Випускникам ректор побажав кар’єрного росту і постійного самовдосконалення.

За словами директора Медінституту Владислава Сміянова, цього року Медичний інститут СумДУ закінчив 161 спеціаліст. Серед випускників  – 108 українських лікарів та 53 іноземці з країн близького й далекого зарубіжжя. У Сумську область розподілено 39 випускників, із них 28 спеціалістів – сімейні лікарі.

«Сумщині потрібні висококваліфіковані спеціалісти, силами яких модернізуватиметься система охорони здоров’я області. Саме їм розбудовувати потужну діагностичну мережу, реалізовувати державні пілотні проекти, запроваджувати нові перинатальні технології», – зазначила заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко.

«Сьогодні – дуже важлива подія в моєму житті. Надалі навчатимусь в аспірантурі. Упевнений, що отримані знання і практичні навички дозволять мені реалізуватися у кар’єрі», – сказав випускник кафедри загальної хірургії Медінституту СумДУ Денис Олисеєнко.

«Я щасливий, що навчався саме в СумДУ. Завдяки кваліфікованим викладачам та щирості сумчан навчання було легким, і мій диплом з відзнакою є яскравим свідченням цього», – сказав випускник  Медичного інституту СумДУ Гулам Алапані Надім.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]