25 червня 2013
Кількість переглядів:
729
Поділитися:

22-23 червня магістранти спеціальності «Медіакомунікації» СумДУ Вікторія П’ятаченко, Анна Плотіцина та Віталій Корж успішно відстояли честь університету у складі збірної України на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Він відбувся у місті Гейтсхед (Великобританія).

У перший день змагань Вікторія П’ятаченко здобула перемогу в жіночій естафеті 4х100 метрів, показавши при цьому найкращий результат сезону в Європі – 42,62 секунди. Спортсменка виступала у складі українського квартету з Олесею Повх, Марією Рємєнь та Наталією Погребняк.

У другий день змагань Анна Плотіцина здобула бронзову нагороду у бігу на 100 метрів із бар’єрами. Вперше в кар’єрі вона подолала дистанцію за 12,91 секунди. Віталій Корж за результатами чоловічої естафети 4х100 метрів увійшов у шістку найкращих, виступаючи у квартеті з Русланом Перестюком, Сергієм Смеликом та Ігорем Бодровим. У підсумку збірна України посіла на чемпіонаті шосте місце у загальному заліку команд.

Крім того, легкоатлети СумДУ Віталій, Вікторія та Анна отримали ліцензію на участь у чемпіонаті світу з легкої атлетики. Раніше ці спортсмени потрапили до списку кандидатів на участь у Всесвітній Універсіаді, яка пройде цього літа у місті Казань (Російська Федерація).