04 липня 2013
973

За підсумками 2012-2013 навчального року Сумський державний університет став переможцем літньої та зимової обласних універсіад.

XIII обласна літня універсіада вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації завершилася для СумДУ перемогою із результатом 126 очок. Друге місце посів Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка (120 очок), третє – Українська академія банківської справи (107 очок).

Призові місця студентів СумДУ на літній універсіаді розподілилися наступним чином.

• бокс, пляжний волейбол (жінки);
  • веслування на байдарках та каное (друга команда).

Три третіх місця:

• настільний теніс;
  • міні-футбол (жінки);
  • пляжний волейбол (чоловіки).

У змаганнях зимової обласної універсіади вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, яка цього року проводилася вперше, студенти СумДУ у підсумку набрали 24 залікових очки, випередивши команди Сумського державного педагогічного університету (22 очки) та Української академії банківської справи (18 очок). Наші спортсмени підкорили найвищу сходинку п’єдесталу на змаганнях із лижних гонок, поліатлону та спортивного орієнтування на лижах, а також завоювали «срібло» у біатлоні.