26 вересня 2013
922

Збірна команда з футзалу Сумського державного університету завоювала почесне третє місце на Всеукраїнському турнірі серед жіночих команд ВНЗ «Кубок Всеукраїнської футбольної асоціації студентів», що проходив із 23 по 25 вересня.

У боротьбі за призові місця студентки СумДУ з мінімальним рахунком 0-1 поступилися майбутнім переможцям змагань – студенткам Національного університету фізичного виховання і спорту України (м. Київ) та команді Вищої ліги чемпіонату України «УАБС НБУ», яка посіла підсумкове друге місце. У вирішальному матчі за «бронзу» турніру футзалістки СумДУ впевнено здолали команду Національного технічного університету України («КПІ» м.Київ) – 4:1.

Сумський державний університет щиро вітає спортсменок із вдалим виступом, бажає успіхів та наснаги у майбутніх змаганнях!