Дата публікації:
23 жовтня 2013
Кількість переглядів:
613
Поділитися:

Сумський державний університет другий рік поспіль отримав відзнаку «Лідер національної системи рейтингового оцінювання ВНЗ України» та диплом лауреата І ступеня V Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті – 2013». Відзнаки ректору Анатолію Васильєву вручили перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма та президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень 22 жовтня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

«Лідером освіти» СумДУ став у номінації «Класичні університети» поряд із Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна. Диплом лауреата І ступеня заклад отримав за перемогу в номінації «Упровадження інновацій у презентацію діяльності вищого навчального закладу в інтернет-просторі».

Окрім того, у рамках виставки СумДУ отримав Подяку Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України за активну участь і представлення освітніх інновацій, а ректора Анатолія Васильєва відзначено за активну організаторську діяльність із розвитку й утвердження освітніх інновацій.

Нагадаємо, Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті» за своїм фаховим і науковим рівнем, поставленими на розгляд проблемами сучасного розвитку галузі освіти та чисельністю учасників є однією з найбільш рейтингових та широкомасштабних освітянських виставок в Україні. Цього року тут представлено близько 800 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур тощо.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]