21 листопада Вчена рада Сумського державного університету розглянула стан матеріального та кадрового забезпечення нових спеціальностей. Останніми роками були отримані ліцензії на підготовку фахівців за такими напрямами: «Реклама та зв’язки з громадськістю», «Телекомунікації», «Медико-профілактична справа», «Стоматологія», «Інформаційно-комунікаційні технології», «Прикладна математика», «Інтелектуальна власність», «Медіакомунікації» та «Електротехнічні системи електроспоживання».
«Відкриття нових спеціальностей і напрямів підготовки – реакція на потреби ринку праці, – зазначив перший проректор СумДУ Василь Карпуша. – Університет має розвинену матеріальну базу і спроможність забезпечити усе необхідне для якісної підготовки фахівців. Разом із тим, окрему увагу слід приділити кадровому питанню, зокрема підготовці та підвищенню кваліфікації науково-педагогічних працівників за новими напрямами». Також проректор наголосив на необхідності популяризувати нові спеціальності.
На сьогодні для забезпечення якісної освіти студентів будується стоматологічний навчально-науковий корпус Медичного інституту СумДУ. Також інститут матиме власний навчально-виробничий стоматологічний центр для здійснення медичної практики та обслуговування пацієнтів. Для підготовки фахівців у сфері медіа та реклами кафедра журналістики та філології має належну матеріальну базу, зокрема оснащена сучасними теле-, радіо- та фотостудіями. Планується створення лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій, закупівля телекомунікаційного обладнання, вже оновлено комп’ютерні класи та лабораторії.
Матеріальна база університету поповнюється, у тому числі, за рахунок участі у міжнародних грантових програмах та завдяки співпраці з іноземними компаніями.
Відділ інформаційно-рекламної діяльності