Дата публікації:
04 серпня 2011
Кількість переглядів:
1626
Поділитися:

За даними світового Інтернет-рейтингу Webometrics репозитарій (електронний архів) Сумськ ого державного університету зайняв ІІ місце серед вишів України. Загалом, до рейтингу потрапило лише 9 українських репозитаріїв із 28 можливих.

Як говорить директор бібліотечно-інформаційного центру СумДУ Тетяна Слабко, впевнену перемогу, у першу чергу, забезпечив індекс «цитування публікацій», який вкотре свідчить про підвищений інтерес світової наукової спільноти до праць вчених СумДУ. Так, до сьогодні репозитарій СумДУ відвідало майже 44 тисяч чоловік, а кількість переглядів сягнула 420 тисяч. Вражає і географія відвідувачів, яка обіймає понад 100 країн і це незважаючи на те, що репозитарій СумДУ «з’явився на світ» лише в січні цього ж року.

Після трохи більше, ніж шести місяців діяльності подивитися у репозитарії СумДУ і справді є на що. Нині до нього входить майже 15,5 тисяч документів, авторами яких є близько 5 тисячі осіб. Серед праць – наукові, науково-методичні, навчальні та інформаційно-рекламні твори. Тематично найбільшою популярністю користуються публікації, що стосуються фізичних, математичних, медичних, економічних та юридичних сфер.

Як обрахував Webometrics, за результатами Інтернет-діяльності усього університету, станом на липень 2011 року СумДУ продовжує входити до десятки кращих вишів України, утримуючи 8-му позицію.

Нагадаємо, що третій за значущістю (після відомих Times і Шанхайського) Інтернет-рейтинг Webometrics враховує Інтернет-присутність вишу за кількома показникам: кількість сторінок сайту, кількість зовнішніх посилань, кількість розміщених файлів на сайті, а також кількість публікацій та цитування за оцінкою Google Scholar.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]