Дата публікації:
22 вересня 2014
Кількість переглядів:
978
Поділитися:

16-18 вересня Сумський державний університет приймав студентів класичних і технічних вишів України на Всеукраїнській олімпіаді з математики. Загалом – понад 60 учасників майже з усіх областей. Захід проходив на базі кафедри математичного аналізу і методів оптимізації. СумДУ на інтелектуальному змаганні представляли Оксана Мельник та Катерина Потапенко.

«Для проведення олімпіади Міністерство освіти і науки України віддало перевагу саме нашому університету з понад 300 вищих навчальних закладів держави. Це свідчить про авторитет СумДУ, його кадровий потенціал», – акцентував декан факультету електроніки та інформаційних технологій Сергій Проценко.

Студентка Національного університету Державної податкової служби України (м. Ірпінь Київської області) Валерія Воленко полюбляє математику ще зі школи: «Математика – королева наук. Вона розвиває інтелект, логіку. На таких конкурсах я не вперше, тож з досвіду можу сказати, що організація олімпіади в СумДУ – на високому рівні».

«Готувався до олімпіади упродовж минулого семестру, а також влітку. І навіть вчора пізно ввечері вирішував диференційні рівняння», – розповів студент Харківського національного університету радіоелектроніки Сергій Піхота.

Молодий математик із Харківського національного автомобільно-дорожнього університету Владислав Швидкий, окрім навчання, займається спортом. Він відзначив якість спортивних майданчиків і басейну Сумського державного університету.       

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]