09 жовтня 2014
634

7 жовтня відбувся легкоатлетичний крос у залік студентської  спартакіади СумДУ серед збірних команд факультетів.

Перемогу здобула збірна факультету ТеСЕТ. Другими стали спортсмени з ФЕМу. На третьому місці – ЕлІТ. Наступними в турнірній таблиці розмістилися, відповідно, юридичний факультет, Медичний інститут і факультет ІФСК.

У кросі серед дівчат на 1500 метрів першість із результатом 3 хв. 15,4 с. виборола Ольга Єкименко (ФЕМ). «Срібло» з результатом 3 хв. 20,4 с. виборола Ольга Висоцька (ТеСЕТ). Третя позиція з результатом 3 хв. 25,75 с. – у Вікторії Ференц (ФЕМ).

Трьохкілометровий крос серед чоловіків став переможним для Романа Голуба (ТеСЕТ) – 10 хв. 13,33 с. Друге місце посів Влад Данченко (ТеСЕТ) із результатом 10 хв. 45,75 с. Третім за 10 хв. 47,97 с. дистанцію подолав Євген Кислий (юридичний факультет).