Дата публікації:
10 жовтня 2014
Кількість переглядів:
346
Поділитися:

 

8 жовтня студенти Сумського державного університету генерували креативні ідеї під час бізнес-гри з розвитку підприємницьких якостей, яка була організована спільно з Сумською торгово-промисловою палатою.

«Сучасні студенти здатні розв’язувати значущі питання для розвитку економіки Сумщини. Ідеї молоді – неочікувані, часом навіть провокативні. Для студентів сьогоднішня гра – це майданчик для втілення їх креативності, а для викладачів – це ще один спосіб вдосконалення власної педагогічної майстерності», – зазначила декан факультету підвищення кваліфікації та післядипломної освіти СумДУ Вікторія Божкова.

За правилами, за годину команди  мали запропонувати інноваційні бізнес-ідеї для співробітництва з Сумською ТПП. У фіналі гри студенти презентували бізнес-проекти членам журі та присутнім. Озвучивши ідею, кожна з команд мала визначити цільову аудиторію, необхідні ресурси, структуру витрат, ключових партнерів тощо.

Серед студентських ідей – створення всеукраїнської асоціації торгово-промислових палат, відкриття центру 3D-технологій,центру альтернативної енергетики,започаткування обласної виставки реклами і маркетингу,проведення семінарів з Team building та інші.

«Під час гри ми набуваємо вмінь працювати в команді, розкриваємося як майбутні підприємці, показуємо себе перед керівництвом підприємства. Особисто я навчилася працювати в командні, виступати на публіці, спілкуватися з аудиторією», –розповіла майбутній інженер-матеріалознавець, неодноразова учасниця бізнес-ігор Марина Шостак.

Гра використовує досвід, напрацьований викладачами СумДУ в рамках проекту TEMPUS «Створення міжуніверситетських стартап-центрів для студентської інноваційної діяльності», а також в рамках програми підвищення кваліфікації «З інноваційної педагогічної діяльності». Захід організували факультет підвищення кваліфікації та післядипломної освіти та стартап-центр СумДУ «NewGeneration».

Попередні ділові ігри проходили на базі ТОВ «Горобина», концерну «Укрросметал». Найближчим часом заплановано проведення бізнес-ігор спільно з ТОВ «Керамейя».

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua