Дата публікації:
12 грудня 2014
Кількість переглядів:
463
Поділитися:

Звітно-виборна конференція профспілки Сумського державного університету відбулася 11 грудня. Головою первинної профспілкової організації обрано Валентину Боровик. Вона поінформувала про розвиток соціальної сфери в СумДУ: «Профспілка Сумського державного університету забезпечує працівникам пільги і гарантії понад визначений законодавством обсяг. Це – премії, надбавки, матеріальна допомога, компенсації на оздоровлення і відпочинок».

За підтримки профкому СумДУ проходить низка культурно-масових і спортивних заходів, екскурсійні поїздки та відвідування театру. Серед найбільш знакових – Спартакіада «Здоров’я», «Веселі старти», творчий конкурс «Весняні передзвони».

Крім того, за участю профкому в СумДУ здійснюється будівництво нових об’єктів (СОЗ «Універ», стоматологічний корпус Медінституту тощо), проходять заходи з охорони праці, розширення пропозицій у комплексі громадського харчування та інше.

За словами Валентини Боровик, свідченням активної роботи СумДУ з підтримки працівників є найвища оцінка (5 зірок) соціальної спрямованості вишу згідно з міжнародним рейтингом вищих навчальних закладів QS World University Rankings.

«Сумський державний університет пропонує працівникам потужний соціальний пакет, що забезпечується сумісно з профспілковим комітетом. Такий підхід допомагає створити сприятливий мікроклімат у колективі та налаштовує на результативну працю», – переконаний ректор СумДУ Анатолій Васильєв.

Заступник голови обласної профспілки працівників освіти і науки Геннадій Островський відзначив колективний договір працівників СумДУ як соціально орієнтований: «Приємно вражений системою стимулювання праці в СумДУ. Це, беззаперечно, мотивує до вдосконалення науково-педагогічної діяльності».

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua