28 січня 2015
638

Волейбольна команда «Хімпром-СумДУ» здобула перемоги в обох матчах восьмого туру чемпіонату України серед чоловічих команд Суперліги. Спортсмени обіграли львівський «Барком-Кажани» з рахунком 3:1 та 3:2. Ігри проходили 23-24 січня у Львові.

Початок першого поєдинку був успішнішим для господарів поля – 25:17 на користь львів’ян. Та вже в другій партії сумчани дали суперникам впевнену відповідь – 25:18. В третьому сеті СумДУ утримав першість (26:24). Четверта партія завершилася лідерством волейболістів «Хімпром-СумДУ» з рахунком 25:21.

У другому матчі наші спортсмени легко виграли першу партію (25:15). Другий і третій сети були за львів’янами (20:25; 22:25). У четвертій партії першість повернулася до сумчан (25:21). Успіх «Хімпрому-СумДУ» вдалося закріпити на тайбрейку (18:16).

Сумський державний університет вітає спортсменів із вдалим виступом у восьмому турі чемпіонату України і бажає подальших перемог!