12 березня 2015
810

Викладачі Сумського державного університету стали призерками Міжнародного турніру з бадмінтону серед ветеранів та аматорів «Sunbatte-2015». Змагання, що проходили в кінці лютого в українській столиці, зібрали спортсменів з Києва, Харкова, Вінниці, Черкас, Львова, Одеси, а також Придністров’я.

Старший викладач кафедри фізичної культури СумДУ Антоніна Сірик посіла перше місце у змішаному розряді 50+ та третє місце в одиночному розряді 40+.

Старший викладач кафедри іноземних мов Оксана Гладченко здобула дві срібні нагороди – в одиночному розряді в категорії 45+ та у змішаному розряді категорії 50+.

Антоніна Сірик та Оксана Гладченко у парі отримали «бронзу» в категорії 40+.

Сумський державний університет вітає представниць СумДУ зі значущими спортивними досягненнями та бажає подальших успіхів.