Дата публікації:
20 березня 2015
Кількість переглядів:
949
Поділитися:

Президент Студентської спортивної спілки України, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень відвідав спортивне свято СумДУ «Освіта, спорт, кар’єра», що відбулося 19 березня з нагоди ювілею університетського спортивного клубу.

Гість високо оцінив діяльність Сумського державного університету, в тому числі, у спортивному напрямку: «Спортивні досягнення університету завершують піраміду прекрасно поставленої спортивно-оздоровчої та фізкультурної роботи в університеті. В СумДУ створені всі умови, починаючи від спортивних залів, включно викладацьким і тренерським складом».

«Сумський державний університет уже сьогодні є серед провідних університетів України, і в майбутньому він досягне ще більшого, тому що зміни відбуваються в контексті долучення української вищої школи до європейських стандартів. Цілий ряд спеціальностей вже викладаються англійською мовою, невипадково в СумДУ навчаються майже 1500 студентів з-за кордону. Практично в жодному київському університеті немає такої кількості іноземних студентів», – додав Василь Кремень.

Він акцентував, що СумДУ – серед перших університетів України за науково-дослідною роботою студентів, а також один із лідерів за кількістю грантових проектів (понад 160).

За словами президента Студентської спортивної спілки України, фізкультурно-спортивні досягнення СумДУ – це відображення загального курсу прогресивного розвитку впродовж тривалого часу.

Василь Кремень побажав університету продовжити обраний шлях, досягти ще більших результатів і зберегти позитивну динаміку в майбутньому.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]