Дата публікації:
31 березня 2015
Кількість переглядів:
835
Поділитися:

26 березня іноземні студенти СумДУ взяли участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Етнічна самосвідомість та крос-культурна взаємодія сучасної молоді». Вони представили доповіді про цінності та культуру Туркменістану, Іраку, Нігерії, Індії, Бразилії, Палестини, Туреччини, Узбекистану, Польщі, В’єтнаму, Йорданії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Білорусі, Грузії, Афганістану тощо.

За «круглим столом» учасники (студенти, аспіранти та молоді вчені) провели дискусії за напрямами: «Освіта в системі крос-культурних цінностей молоді»; «Моральні цінності дружби, кохання, сім’ї, молоді різних країн»; «Образ чоловіка та жінки в різних культурах».

Викладач китайської мови класу Конфуція СумДУ Ван Лімей виступила з доповіддю «Вплив вчення Конфуція на національні особливості китайського етикету».

Іноземні студенти СумДУ разом з іншими учасниками відвідали майстер-класи із застосування арт-терапевтичних технік (лялькотерапія, пісочна анімація), методу позитивної психотерапії тощо.

Конференція відбулася на базі Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Як зазначила співголова конференції, заступник директора Департаменту міжнародної освіти СумДУ Юлія Кац, в сучасному мультикультурному середовищі налагодження міжкультурного діалогу набуває особливої актуальності. В Сумському державному університеті навчаються більше 1400 іноземних студентів із понад 50 країн світу. Присутність в університеті представників різних етнічних і релігійних груп вимагає посиленої уваги до виховання молоді в дусі толерантності, розуміння і прийняття культур різних національностей.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]