Дата публікації:
28 серпня 2015
Кількість переглядів:
822
Поділитися:

На всеукраїнському конкурсі Сумський державний університет відзначений другим місцем за підтримку співробітників та студентів із сімейними обов’язками. Мета конкурсу «Кращий роботодавець з питань сприяння реінтеграції батьків на ринок праці» – створення  умов для успішного повернення працівників до роботи після відпустки по догляду за дитиною.

Конкурс проведений Лігою соціальних працівників України та Міністерством соціальної політики України в рамках проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів та батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною» за підтримки Представництва ЄС в Україні.

Всього у конкурсі  взяли участь 32 підприємства, серед яких – роботодавці-представники великого, середнього та малого бізнесу, установ і організацій усіх форм власності, у тому числі підприємства з іноземними інвестиціями.

Учасники оцінювались за такими напрямками:

  • фінансування об’єктів соціально-культурного призначення;
  • механізми професійної реінтеграції матерів та батьків після відпустки;
  • догляд за дитиною, впроваджений на підприємстві.

Сумський державний університет був відзначений серед великих підприємств України за послідовну політику підтримки співробітників та студентів із сімейними обов’язками. Відзначено функціонування в університеті центру підтримки сім’ї «Студентський лелека», діяльність профспілки, студентської соціальної служби тощо.

На думку всіх залучених фахівців, умови, створені в Сумському державному університеті, сприяють успішному поверненню до роботи батьків і матерів після відпустки по догляду за дитиною.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua