15 жовтня 2015
951

Представники Сумського державного університету вибороли усі призові місця у чоловічому та жіночому забігах на змаганнях з легкоатлетичного кросу у залік V обласних спортивних ігор серед вищих навчальних закладів III-I Vрівнів акредитації. Крос проходив 13 жовтня в урочищі Баси.

У чоловічому забігу на 3 кілометри першим фінішував студент спеціальності «Спорт»Артем Казбан. «Срібло» дісталося магістранту спеціальності «Медіакомунікації» Єгору Жукову. «Бронза» – у студента спеціальності «Прикладна математика» Андрія Лисенка.

Переможницею жіночого забігу на 1 кілометр стала магістрантка спеціальності «Медіакомунікації» Катерина Слюсаренко. Другою фінішувала магістрантка цієї ж спеціальності Тетяна Компанієць, третя – студентка спеціальності «Спорт» Валерія Желєзна.

Таким чином, команда СумДУ посіла перше місце у загальнокомандному заліку. В її активі – 370 очок. Команда СДПУ – друга (343 очки), студенти СНАУ – треті (287 очок).