Дата публікації:
22 червня 2018
Кількість переглядів:
2956
Поділитися:

22 червня в Конгрес-центрі СумДУ відбулась прес-конференція щодо зміцнення позицій Сумського державного університету в міжнародному рейтингу QS World University Rankings, який вважається одним із найбільш авторитетних у світі, рейтингу «Топ-200 Україна» та інших світових та вітчизняних рейтингах. Участь у заході взяли: ректор СумДУ Анатолій Васильєв, проректор з наукової роботи Анатолій Чорноус, керівники структурних підрозділів ЗВО.

Ознайомитись із матеріалами прес-конференції можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=Ynlig9zOnmk.

Довідково. Сумський державний університет увійшов до 6 кращих українських університетів за версією QS World University Rankings та трійки кращих класичних – за даними рейтингу «Топ-200 Україна». Обидва рейтинги було оприлюднені в червні. Таким чином університет зміцнив свої позиції у науково-освітньому просторі поряд з провідними українськими закладами вищої освіти.

Зокрема, у міжнародному рейтингу QS World University Rankings, який вважається одним із найбільш авторитетних у світі, з категорії 800+ СумДУ перейшов у категорію 750-800 у загальносвітовому заліку, чим підтвердив своє місце у 3% кращих університетів світу. Сумський державний університет вже п’ятий рік поспіль визначається британською компанією QS як університет класичного типу з високою науковою продуктивністю (comprehensive university with high research intensity).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]