Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
23 липня 2018
Кількість переглядів:
1080
Поділитися:

Європейською Комісією оголошено результати конкурсу 2018 проектів Жана Моне Програми ЄС ЕРАЗМУС+. Серед 14 проектів, рекомендованих до фінансування в Україні, є два проекти від Сумського державного університету. Перший створений проектною командою навчально-наукового інституту права – «Впровадження в Україні цінностей Європейського Союзу». Другий – «Медична освіта в Європейському Союзі: виклики для України» ― проектна команда Медичного інституту.

Напрям Жана Моне є окремим компонентом міжнародного виміру програми Еразмус+, який має на меті популяризацію викладання, проведення досліджень та співпраці з європейськими студіями у всьому світі.

Про рівень конкурентної боротьби між науковцями за перемогу у конкурсі свідчить наступна узагальнена статистика: у рамках чотирьох конкурсів 2014–2017 рр. проектів технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом "Програма Жана Моне" всього подано 3583 проектні пропозиції, з яких фондом підтримано 980 заявок; від України було подано 410 проектів, з яких відібрано до фінансування лише 41 проект (тобто, 10% від поданих заявок).

Цього року серед 14 проектів-переможців від України увійшли 10 – модулі Жан Моне зі стійкого розвитку, медичної освіти, зовнішньої політики ЄС та його діяльності як глобального актора і агента змін, комерційного права, антитоталітарних практик, енергоефективності, міждисциплінарності та інклюзії в докторських студіях, європейських цінностей, 1 – центр досконалості Жан Моне, 2 – Жан Моне проекти з питань безпеки та розбудови стійких держав, підтримки науковців у сфері європейських студій та 1 – підтримка асоціацій Жан Моне.

Запрошуємо проектні команди, проекти яких не потрапили до списку підтриманих, доопрацювати заявки для подання на конкурс у лютому 2019 року, враховуючи рекомендації від Європейської Комісії.

Командам-переможцям бажаємо успішного виконання проектів в рамках Програми Жана Моне у Сумському державному університеті!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua