Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
26 липня 2018
Кількість переглядів:
908
Поділитися:

Участь Сумського державного університету в реалізації проекту дослідно-конструкторської роботи щодо створення автоматизованої системи управління ракетним озброєнням та артилерією обговорили 24-25 липня.

Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» імені М. К. Янгеля – одна з найбільш відомих та визнаних світом науково-конструкторських організацій у розробці ракетно-космічної техніки. Співпраця установи з університетом триває з 2013 року. За цей час було виконано шість спільних дослідно-конструкторських проектів.

Наразі Міністерство оборони України розглядає КБ «Південне» як головного розробника системи управління ракетним озброєнням та артилерією.

З точки зору організації роботи КБ «Південне» завжди намагається працювати на позитивний та корисний результат. Для цього, звичайно, потрібні фахівці. Ми вчасно знайшли й запропонували вашому університету співпрацю. Завдяки нашим спільним проектам КБ «Південне» помітили і в Міноборони, – звернувся начальник комплексу розробки, супроводження розробки систем і агрегатів, випробувань і експлуатації ракетних і ракетно-космічних комплексів Сергій Давиденко. — Мета нашого візиту – обговорення постановки задачі, усіх її вимог, схеми взаємодії, розподілу відповідальності та вашої готовності до співпраці. Також прагнемо домовитися про план найближчих спільних робіт.

У проекті СумДУ виступить співвиконавцем розробки програмно-математичного забезпечення керування ракетними і артилерійськими підрозділами. Науковим керівником призначено кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри прикладної математики та моделювання складних систем Ігоря Коплика.

Підтримав проект і  і ректор університету Анатолій Васильєв:

Університет прагне вирішувати нові й нові завдання. Наша філософія – пріоритет наукових досліджень з опорою на розвиток міжнародної діяльності та сучасні інноваційні технології. Проект, що має стартувати, цілком відповідає всім цим принципам.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua