Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
26 липня 2018
Кількість переглядів:
1019
Поділитися:

З 15 по 29 липня проходять IV Європейські університетські ігри Coimbra-2018. Протягом цих двох тижнів невеличке португальське місто Коїмбра стало столицею європейського студентського спорту. Адже саме тут понад чотири тисячі юнаків і дівчат з майже 300 університетів Європи розігрують комплекти нагород в тринадцяти видах спорту. Українські студенти борються за медалі на турнірах з бадмінтону, баскетболу (3х3), футболу, футзалу, дзюдо та академічного веслування.

Сумський державний університет на іграх гідно представили спортсмени-дзюдоїсти, які змагалися за нагороди 24 та 25 липня.

В категорії до 60кг Самотуг Кирил здобув бронзову медаль. На своєму шляху до п'єдесталу він здолав спортсменів з Італії, Німеччини, Угорщини. У півфінальному поєдинку наш спортсмен поступився представнику Португалії - Родріго Лопезу, а в матчі за 3 місце виявився сильнішим за Француза Ніколаса Оуші.

В категорії до 73кг Манукян Геворг виборов срібну нагороду. На шляху до фіналу він переміг представників Грузії, Кіпру, Австрії та Хорватії. У фінальному матчі Геворг зустрівся із дзюдоїстом з Польші - Матеушем Гарбачем. Протягом усього поєдинку тривала рівна боротьба, проте через попередження наш спортсмен був вимушений йти у наступ, де й пропустив кидок від суперника, який і вирішив долю сутички.

А в категорії понад 100 кг Колесник Андрій виборов золоту медаль. Крокуючи до перемоги він здолав дзюдоїстів з Німеччини, Франції та Боснії і Герцеговини. У фінальній сутичці Андрій зустрівся зі спортсменом з Білорусії - Владиславом Царпицьким. Протягом усього поєдинку точилася напружена боротьба, але два вдалих прийоми у виконанні нашого спортсмена дозволили йому стати чемпіоном.

Колектив Сумського державного університету щиро вітає спортсменів та тренерів з перемогою на університетських іграх Coimbra-2018!!!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua