Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
05 жовтня 2018
Кількість переглядів:
784
Поділитися:

Студентка спеціальності «Переклад» Сумського державного університету Анастасія Коротун отримала грант для участі в міжнародному молодіжному форумі «Rіght to Dialogue: Ethics of Complexity / Complexity of Ethics», що проходив з 27 по 30 вересня у місті Трієст (Італія). Форум зібрав молодих людей з різних куточків світу: України, Канади, Іспанії, Грузії, Тунісу, Пакистану, Китаю, Індії, Румунії, Нігерії та інших.

Анастасія виступила у ролі спікера – дівчина презентувала свою дослідницьку роботу «Step toward Peace», яку можна знайти у збірнику публікацій цьогорічного форуму. Студентка досліджувала вплив ЗМІ на поширення екстремістських та радикальних ідеологій, пов'язану з цим мову ненависті, а також питання інтернет-управління та способи посилення стійкості молоді до радикалізації.

Також учасники  форуму обговорювали інші соціально важливі теми – від захисту прав людини до відповідального етичного туризму, від економічної стабільності до лідерства, від мови ненависті до кібербезпеки.

«Зважаючи на назву форуму – «Право на діалог», хочу сказати, що в рамках ведення діалогу, однаково важливими є вміння слухати та чути. Цей форум і став тим самим місцем, де молодь з усього світу мала змогу почути один одного, підтримати, не погодитись, заперечити, висловити свою думку, своє бачення проблеми, побути на місці іншого, порівняти, зробити висновки, але все ж дійти консенсусу. Ніщо так не надихає на нові звершення та зміни на краще, як запальний вогник в очах цих молодих людей та їх внесок у розвиток суспільства», - прокоментувала свою участь у форумі Анастасія.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua