Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
08 жовтня 2018
Кількість переглядів:
1000
Поділитися:

5 жовтня в Сумському державному університеті відбулася офіційна презентація футзальної команди «Food Centre-СумДУ». Під час заходу від керівництва клуба присутні дізналися про цілі та завдання команди на сезон, побачили новий сайт, логотип і форму команди, познайомилися з її складом на новий сезон. У поточному розіграші домашніми кольорами клуба стануть чорно-білі, а виїзними - синьо-салатові.

Президент клуба Ігор Черненко, розповів про співпрацю із СумДУ та поділився планами на найближче майбутнє: «Ще в минулому році ми з Сергієм Пєсоцьким обговорювали різні варіанти об'єднання. Влітку вийшло від планів перейти до справи, і сьомого серпня між компанією «Food Centre» і Сумським державним університетом було підписано меморандум. З огляду на славні традиції футзалу в Сумах, ми будемо прагнути якомога швидше повернутися в Екстра-лігу. Тому завдання на поточний сезон - перемога в Першій лізі. З огляду на таку шикарну інфраструктуру, яка є у СумДУ, команда має все необхідне для повноцінного тренувального і відновлювального процесу».

Продовжив ідеї президента і головний тренер клуба Сергій Пісоцький.

- Уже протягом місяця команда працює, провели кілька товариських матчів і з хорошим настроєм підходимо до старту сезону. Так, була одна поразка у ході циклу, але вона стала дуже важливою саме зараз. У нас був час, щоб її проаналізувати і зрозуміти, де були допущені помилки. «Food Centre-СумДУ» до сезону готовий, всі гравці давно вже один одного знають. На даний момент майже всі футзалісти або діючі студенти, або випускники СумДУ, вони знають наші вимоги і готові досягати найвищих цілей, - сказав Сергій Пісоцький.

Свій перший матч команда «Food Centre-СумДУ» зіграє 9 жовтня в Легкоатлетичному манежі СумДУ з «Рятувальником». Початок гри - о 18.00.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua