Дата публікації:
23 жовтня 2018
Кількість переглядів:
1866
Поділитися:

10-12 жовтня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся триденний  науково-практичний семінар «Building Assessment Skills of Ukrainian ESP teachers», організований кафедрою іноземних мов навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС». До участі в заході долучилися 26 викладачів англійської мови професійного спрямування, які представляли 18 вищих навчальних закладів Дніпра, Вінниці, Львова, Києва, Харкова, Сум, Кропивницького, Запоріжжя та інших міст України.

У ролі спікера на заході виступив професор Ланкастерського університету (Велика Британія) Джон Пілл, який провів серію майстер-класів, пов’язаних із оцінюванням різних аспектів англійської мови професійного спрямування. Також аудиторію зацікавили воркшопи Людмили Гнаповської, завідувача кафедри іноземних мов ННІБТ «УАБС», та Ольги Павленко (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»), у ході яких учасники семінару долучились до розробки різноманітних форматів втілення концепції якісного мовного оцінювання у ЗВО України.

Семінар проведено за рахунок гранту від Європейської асоціації мовного тестування та оцінювання (EALTA) за підтримки Української асоціації з мовного тестування та оцінювання (UALTA).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua