Дата публікації:
13 листопада 2018
Кількість переглядів:
2102
Поділитися:

9-10 листопада в Сумському державному університеті відбулися перемовини з представниками Китайського інституту ядерної енергії з міста Ченду. Темою обговорення стало спільне проектування головного насосу для енергетичної установки. Окрім науковців СумДУ й китайської сторони, до перемовин долучилися спеціалісти Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту», Інституту електродинаміки Національної академії наук України, Акціонерного товариства «Науково-дослідного і проектно-конструкторського інституту атомного та енергетичного насособудування», державної компанії «Укрспецекспорт» та голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко.

«Науково-технічне співробітництво з китайськими партнерами розширюється. Кілька років тому ми, на замовлення Інституту електронної промисловості КНР, спільно з «Укрспецекспортом» виконали серйозний договір, пов'язаний з ІТ-розробками. Те, що нині предметом перемовин є конкретне обговорення технічного завдання в багатьох його аспектах, свідчить лише про те, що ми на шляху до остаточного затвердження наших домовленостей. Особисто я гарантую, що умови договору з нашого боку будуть дотримані в повному обсязі з належною якістю», – наголосив ректор університету Анатолій Васильєв.

Цього разу під час обговорення фахівці порушили питання сфери застосування, норм і правил проектування, технічних вимог, умов та правил виробництва насосного агрегату.

«Цей проект є унікальним із точки зору викликів для наукових і технічних можливостей університету. Це – взаємодія з науковими та промисловими підрозділами нашого міста та країни. Нині досягнено домовленості, підписані відповідні документи – на кінець місяця ми представимо китайському партнеру власне бачення скоригованих технічних вимог проектування. Далі вони мають їх розглянути, підписати для того, щоб ми могли вже продовжувати роботу…», – пояснив значимість проекту для СумДУ та повідомив, чим завершилися перемовини, доктор технічних наук, директор науково-дослідного інституту енергоефективних технологій СумДУ Микола Сотник.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua