Дата публікації:
13 листопада 2018
Кількість переглядів:
2095
Поділитися:

Відповідаючи на виклики сьогодення, змінюється роль бібліотеки в системі сучасної вищої освіти. У зв'язку з цим була розроблена стратегія розвитку бібліотеки Сумського державного університету, мета якої – впровадження сучасних ресурсів та сервісів для навчання і дослідження, створення креативного простору для спілкування, змістовного дозвілля та розвитку.

Фонди бібліотеки постійно поповнюються новинками літератури з ведення бізнесу,  саморозвитку, інформаційно-комунікаційних технологій та іншими бестселерами. Розвивається напрямок консультативної підтримки навчально-наукової діяльності університету. Співробітники бібліотеки підготували серію інформаційних матеріалів з академічної доброчесності, академічного письма, роботи з міжнародними базами, даними, бібліографічними менеджерами та системами перевірки на плагіат.

Було здійснено ре-дизайн центральної бібліотеки та бібліотеки Медичного інституту. Започатковано проект «Зелена бібліотека». У всіх локаціях бібліотеки будуть встановлені урни для сортування сміття. Розроблено брошури, що пояснюють принципи сталого розвитку, заощадливого ставлення до ресурсів та сортування сміття. Планується створення коворкінгу та креативних просторів-майстерень.

В літературній вітальні бібліотеки регулярно проводяться творчі зустрічі з письменниками, митцями, лідерами громадської думки.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]