Дата публікації:
20 листопада 2018
Кількість переглядів:
3422
Поділитися:

16 листопада в Сумському державному університеті відбулася церемонія нагородження кращих студентів навчального закладу, присвячена Міжнародному Дню студента. З нагоди свята були відзначені кращі здобутки студентів у науці, спорті, навчанні, а також громадській та мистецькій діяльності. На кожному факультеті була створена спеціальна комісія, яка обрала кращих з кращих у восьми номінаціях. Потім незалежне журі визначило переможців у кожній з них.

Кращим студентом СумДУ у 2018 році визнано представницю факультету технічних систем та енергоефективних технологій Вікторію Чубур.

Кращим громадським діячем визнано Дар’ю Данілову з факультету іноземної філології та соціальних комунікацій. Переможцем у номінації «Навчальна діяльність» журі назвало Дарія Захарченку – студентку навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького. Кращими в науковій діяльності стали Станіслав Фурс – студент навчально-наукового інституту права та Станіслав Ільїн – студент факультету електроніки та інформаційних технологій. Юлія Шафорост із ННІ ФЕМ перемогла в номінації «Кращий медійник». Марія Солодуха – студентка навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» стала кращою в номінації «Культурно-мистецька діяльність». «Кращим волонтером» визнали Вікторію Гічкаленко (ІФСК). Кращим серед іноземних студентів став Соні Доллар із Медичного інституту. Євген Рекунов, студент факультету ЕлІТ переміг у номінації «Профспілковий діяч». Арсена Хромуляка із МІ обрано кращим по роботі в гуртожитках. Кращим спортсменом визнали Артура Зальотова (студент МІ).

На обласному етапі конкурсу СумДУ будуть представляти кращі студенти в номінаціях:

громадський діяч – Дар’я  Данілова (ІФСК);

волонтер – Вікторія Гічкаленко (ІФСК);

медійник – Сергій Шаповалов (ТеСЕТ);

науковець – Станіслав Ільїн (ЕлІТ);

спортсмен-професіонал – Артур Зальотов (МІ);

спортсмен-аматор – Олена Галак (МІ);

культурно-мистецьку діяльність представлять 3 студента у 3 номінаціях: вокал – Евген Легкобит (ІФСК), танцюрист – Олена Жук (ЕлІТ) та оригінальний жанр – Каріна Випірайло (ННІ права);

кращий студент Сумщини – Олександ Поліщук (ННІ БТ «УАБС»).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]