Дата публікації:
21 листопада 2018
Кількість переглядів:
2864
Поділитися:

20 листопада відбулося урочисте вручення нагороди «Соціальний Оскар СумДУ–2018». Цього року «Соціальний Оскар» вийшов на обласний етап, а Сумський державний університет став консолідаційною платформою, що об’єднала представників влади та бізнесу, громадських діячів і медійників. Церемонія проходить другий рік поспіль задля підтримки інновацій у соціальній сфері. Організатором заходу є кафедра психології, політології та соціокультурних технологій факультету іноземної філології та соціальних комунікацій.

Переможців визначали понад 80 незалежних експертів (представники бізнесу, ЗМІ, громадських організацій, структур публічного управління та науковці у сфері соціальної роботи). У підсумку перемогу в номінації «Соціальні інновації у сфері публічного управління» отримала громадська організація «Калинове гроно» за проведення всеукраїнського форуму «Технології забезпечення права дитини на сім’ю» та ініціативи щодо розвитку громадянського суспільства в Сумській області.

Найкращим в номінації «Соціальні інновації у сфері публічного управління» став регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області. Центр втілив інновації, що забезпечили значне охоплення жителів області просвітництвом і наданням правової допомоги у новому форматі.

У номінації «Соціальні інновації у сфері бізнесу» перемогу отримало ТОВ «Керамейя» за забезпечення та підтримку соціальних ініціатив міста та області та активну участь у реалізації проектів для воїнів АТО.

Телерадіокомпанія UA:Суми стала найкращою в номінації «Соціальні інновації у сфері ЗМІ» за активну інформаційну підтримку соціальних проектів, а також за збір коштів для онкохворих дітей та проведення щорічної акції «До Світлого Дня – світлі вчинки».

Також у рамках заходу, було нагороджено студентів спеціальності «Соціальна робота» – майбутніх соціальних працівників, їм вручили «Соціальний Оскар СумДУ – Юніор».

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]