Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
27 листопада 2018
Кількість переглядів:
1263
Поділитися:

21-23 листопада у Києві відбувся ІІІ Міжнародний форум інновацій «Innovation Market». Захід зібрав новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів у сфері інновацій, авторів startup проектів, представників бізнесу, інвестиційно-фінансових установ та консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності. Учасники форуму презентували розробки у сферах ІТ, телекомунікацій, Hі Тech, екології, енергетики, фінансів, маркетингу, управління, освіти та науки, авіації та космосу, військовій, транспорту, машинобування тощо.

Розробки Сумського державного університету «Nanoink for 2D & 3D», «Пластини для металоостеосинтезу з нанопокриттям» та «Кровоспинні губки» представили на загальноуніверситетському стенді з рекламною продукцією, а ще три наших проекти держзамовлення: «Енергозберігаючий турбогенератор для утилізації енергії стиснутих газів», «Система планування артилерійським підрозділом вогневого ураження противника», «Програмні модулі інформаційного забезпечення для управління ракетним підрозділом» та startup «Energy сlock» – на стенді Міністерства освіти та науки України. На startup-алеї презентували startup рух СумДУ.

«Паралельно з виставкою тривали сесії за різними напрямками: щодо державних та міжнародних програм підтримки бізнесу, трансферу технологій та комерціалізації наукових розробок в закладах вищої освіти й наукових установах, тощо. Наш університет теж до них долучився. Я, зокрема, взяв участь у панельній дискусії: «Презентація центру підтримки технологій та інновацій». У перший день виставки була присутня міністр освіти та науки України Лілія Гриневич. Вона позитивно оцінила наші розробки, приділивши їм особливу увагу», – прокоментував начальник Центру науково-технічної і економічної інформації СумДУ Сергій Гудков.

Окрім науковців, участь у форумі взяли й студенти. Вони також презентували розробки, а ще долучилися до ІР-марафону з перевірки патентної чистоти винаходів, корисних моделей, промислових зразків, ноу-хау та інших результатів інтелектуальної, творчої діяльності, підготовки презентаційних матеріалів з пропозиціями комерціалізації цих винаходів

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua