Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
29 листопада 2018
Кількість переглядів:
638
Поділитися:

27 листопада в Сумському державному університеті відбулося чергове засідання наукової ради. Присутні заслухали звіти про результати виконання держбюджетних наукових робіт та науково-технічних розробок молодими вченими СумДУ. Напрацювання власних наукових колективів – виконавців проектів, представили п’ять керівників з факультету електроніки та інформаційних технологій, по чотири – з навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» й навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького, два представники медичного інституту й один учений факультету технічних систем та енергоефективних технологій.

Окрім того, результати наукових досліджень презентували й два докторанти. Антон Бойко звітував за перший рік, а Єлізавета Черниш підвела підсумки за весь період підготовки в докторантурі.

Згідно з прийнятим Рішенням наукової ради, наукові роботи, науково-технічні (експериментальні) розробки молодих вчених у 2018 році виконані в повному обсязі згідно з вимогами технічних завдань. До клопотання перед Міністерством освіти та науки України про продовження фінансування в 2019 році включать всі 16 проектів молодих учених СумДУ.

СумДУ виконує найбільшу кількість проектів молодих вченів серед усіх ЗВО України.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua