Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
03 грудня 2018
Кількість переглядів:
432
Поділитися:

2 грудня у Сумському державному університеті відбувся фінал історично першої «Шкільної Ліги Сміху», де тренери з числа учасників телевізійних команд «Ліги сміху» виступали разом зі своїми підопічними шкільними колективами. Протягом сезону у сумській Лізі Сміху грали 8 команд і 8 тренерів. До фіналу дійшли лише три найсмішніші пари: «Просперітас» (гімназія «Просперітас») + Дмитро Сидоров «Любимый город»; «Нарасхват» (школа №20) + Ілля Бондаренко «Гостиница 72»; «Женский формат» (збірна) + Юрій Рябченко «Ніколь Кідман»

Фіналісти зіграли 4 конкурси. У полотні з тренером максимум балів отримала команда «Нарасхват», у фоторозминці кращим був «Женский формат». У театральному конкурсі із зіркою «Нарасхват» виступали з актрисою «Гостиница 72» Марією Острогою, «Просперітас» запросили Дашу Царенко з «Ніколь Кідман», а «Женский формат» покликав Володимира Мартинця з команди «Стадіон Діброва». У цьому конкурсі перемогу здобули одразу 2 команди - «Нарасхват» і «Женский формат». Бал за перемогу у зворотній розминці із залом також отримали дівчата з «Нарасхват».

У підсумку чемпіоном «Шкільної Ліги Сміху» стала команда «Нарасхват», вона ж отримала сертифікат на поїздку на фестиваль в Одесу. Кращою актрисою сезону тренери визнали Аміну Котенко з «Нарасхват», а кращим актором - Дмитра Тукина з команди «Женский формат».

Кращого тренера було визначено голосуванням у телеграм-каналі «Шкільної Ліги Сміху», ним став Ілля Бондаренко, тренер команди-чемпіона.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua