Дата публікації:
03 грудня 2018
Кількість переглядів:
2530
Поділитися:

28 листопада в Центральному науково-дослідному інституті озброєння та військової техніки Збройних Сил України (м.Київ) відбулася церемонія нагородження учасників Всеармійського конкурсу «Кращий винахід року». Переможцями конкурсу стали представники кафедри військової підготовки Сумського державного університету – професор Анатолій Дерев’янчук та доцент кафедри Андрій Вакал. Науковці здобули диплом Першого ступеня у номінації  «Ракети та артилерійські системи».

Усього для участі в Конкурсі надійшла 181 заявка. На церемонію нагородження прибуло понад 50 переможців із 17 військових частин і установ Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України та семи підприємств оборонно-промислового комплексу України і наукових установ, що виробляють продукцію військового призначення.

Конкурс проводиться щорічно з метою популяризації винахідницької діяльності серед військовослужбовців і працівників Збройних Сил України, залучення військових винахідників до використання результатів інтелектуальної праці в повсякденній діяльності військових частин, військових навчальних закладів, установ   Збройних Сил України, Міністерства оборони та оборонно-промислового комплексу України, а також для виявлення перспективних розробок і привертання до них уваги вітчизняних інвесторів і підприємців.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]