03 грудня 2018
Кількість переглядів:
2145
Поділитися:

2 грудня в Поклюці (Словенія) стартував Кубок світу з біатлону сезону 2018/2019. Першою гонкою стала одиночна змішана естафета. До складу команди України потрапили студент факультету електроніки та інформаційних технологій Артем Тищенко та сумчанка Анастасія Меркушина. У парі спортсмени показали майже ідеальну влучність (лише 1 промах при 40 мішенях) та непогану швидкість проходження траси. Протягом усієї гонки українська команда знаходилась у четвірці лідерів, не відстаючи від лідерів більше, ніж на 5-6 секунд. На останню «стійку» майже одночасно приїхали спортсмени з Норвегії, Австрії та України. У швидкості стрільби Артем не програвав суперникам, але на останній постріл забракло влучності. У підсумку команда отримала бронзу.

«Я задоволений сьогоднішньою гонкою. Ми дуже добре спрацювали на стрільбі, і це гарний початок сезону, такий результат дає впевненість нам з Настею для майбутніх стартів. Думаю, ми не останній раз у цьому році знаходимося тут», - прокоментував свій виступ на етапі Кубка світу Артем Тищенко.