Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
05 грудня 2018
Кількість переглядів:
447
Поділитися:

Відеозамальовка «Той, хто йде до мети», підготовлена учасниками студентського телебачення «СтудTV «11-й поверх» Сумського державного університету була відзначена дипломом лауреата XXVII Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю  аудіовізуальних  мистецтв «Кришталеві  джерела» (м. Київ). Автор – студентка спеціальності «Журналістика» Альона Долгополова, оператор – випускник бакалаврату Богдан Черняков та редактор – студентка  третього курсу Карина Хачатар’ян створили відеотвір про студента-другокурсника Медичного інституту Владислава Єфіменка. Відеовиробництво  здійснювалося  за  сприяння  та  допомоги  громадської організації  «Медіакомпас» (м.Суми).

Цьогоріч   для  участі   у  фестивалі  було  подано  майже 800 робіт  у  різних  номінаціях, переважно – фотороботи. Слід відзначити, що  майбутні журналісти СумДУ щорічно стають переможцями та призерами  «Кришталевих джерел».

Фестиваль «Кришталеві джерела» було започатковано в 1991 році. Це найдавніший і наймасовіший фестиваль для дітей та юнацтва у галузі кіно, телебачення, радіомовлення та фото. Його засновники – Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, Міністерство освіти і науки України, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство культури і туризму України, Національна спілка кінематографістів України, Національна спілка фотохудожників України, Асоціація діячів кіноосвіти і медіапедагогіки України.

Переглянути відеозамальовку можна за посиланням.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua