Дата публікації:
08 лютого 2019
Кількість переглядів:
881
Поділитися:

5 лютого найактивніші волонтери Сумського державного університету разом зі студентами кафедри психології, політології та соціокультурних технологій, які цікавляться євроінтеграційними процесами, відвідали Київ. Перш за все, студенти побували на екскурсії у Верховній Раді України. Вони побачили синьо-жовтий прапор, який був внесений депутатами до сесійної зали Верховної Ради у 1991 році, ознайомилися з історією написання картин, які прикрашають стіни приміщення, побачили робочі місця депутатів, прогулялися кулуарами.

Волонтер Стас Федорчук розповідає, що поїздка до Києва тішила приємними моментами з перших хвилин. «Коли ми прибули на Хрещатик, нас зустрів помічник-консультант народного депутата Павло Дацків (він навчався колись на тій самій спеціальності, що і я зараз). Павло супроводжував нас до Верховної Ради. У ВРУ сподобалося все – був гарний екскурсовод, дружня атмосфера», - додав хлопець.

Окрім екскурсії до ВРУ студенти відвідали найголовнішу християнську святиню Східної Європи - Софійський собор.  Екскурсовод розповіла про історію заснування собору та зміни, які відбувалися протягом років, студенти побачили саркофаг Ярослава Мудрого, унікальне панно Богородиці, викладене з 15 тисяч писанок, давні фрески, мозаїку.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua