Дата публікації:
11 лютого 2019
Кількість переглядів:
664
Поділитися:

7 лютого волонтери Сумського державного університету організували благодійний «Общажник». Метою заходу став збір коштів для Олени Баги, яка лікується у відділенні гематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні. Загалом свої таланти продемонстрували 7 учасників.

Цьогорічний «Общажник» став експериментальним. Окрім звичної гри на гітарі, гості почули звучання сопілки у виконанні Тетяни Шатілової та скрипки від Вероніки Бабич. З власними піснями виступив організатор фестивалю «Sumy Rock Fest» Володимир Луговий. Також свою творчість презентували молоді дуети  «Ноябрь-17», «The last intention» та «INUA» - вони виконали кавери на сучасні пісні. Хедлайнером заходу став гурт «DEINDE». Соліст гурту Семен, розповів, що це третій «Общажник», на якому вони виступають та анонсував вихід їх першого альбому «Хвилі».

«Якщо у нас є можливість допомогти комусь, то чому б це не зробити, тим більше у такий приємний спосіб? Всі ми можемо впливати на долі інших людей», - прокоментувала захід співорганізаторка Анастасія Вихрова.

Благодійний «Общажник» - традиційний захід, покликаний знайомити молодь міста з новими музикантами. Цього року на «Общажник» прийшли близько ста людей. На лікування Олени Баги було зібрано 2170 гривень.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua